Hizmetler

Plaza Yöneticilerine Profesyonel Destek

Plazalarda çalışan ve işyerine sahip olanların güvenliğini sağlamak ve çeşitli ihtiyaçlarını gidermek amacıyla plaza yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bina yönetimi, site yönetimi ve rezidans yönetiminde olduğu gibi; plaza yönetiminde de oldukça titiz davranmak ve bütün detaylara dikkat ederek, çalışanlar için en uygun hizmeti vermek gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren kurumlar arasından hangisi işinde titiz davranıyor ve hiçbir detayı atlamadan plaza sakinleri için hizmet veriyorsa; o firmanın tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Plazalarda ihtiyaç duyulan bakım ve temizlik gibi konularda hizmet veren ve plazadaki çalışanların güvenliğini en iyi şekilde koruyan firma ile huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı elde etmiş olursunuz. Plaza içinde ve dışında yer alan 7/24 kesintisiz çalışan güvenlik kameraları sayesinde; plazaya giriş çıkışlar kontrol altında tutulur ve kamera kayıtları da depolanarak, güvenli bir ortamda muhafaza edilir. Gerekli görülmesi durumunda da incelenir ve kayıtlara göre hareket edilir.

Firma olarak plaza yönetimi konusunda deneyimli ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Plazada işyeri sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren firmamızın vizyonu; tamamen müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmektir. Bu yüzden öncelikle plazadaki çalışanların isteklerini dinlemekte ve daha sonra çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Önceliğimiz plazada çalışanlarının rahat, huzurlu ve sakin bir ortamda çalışmalarına devam etmeleri olmaktadır. Aynı zamanda sorun yaşanmaması adına bakımları da geciktirmeden yapmaktayız. Çalışanların rahat olduğu kadar temiz bir ortamda çalışmaları adına; temizliğe de ekip olarak özen göstermekteyiz. Her gün temizlenen plaza katları sayesinde pislikten uzak ve son derece temiz bir ortamda işlerinizi yürütebileceksiniz.

Plaza Yönetim Planı

Özellikle 1990’lı yıllarla birlikte plazalar hayatımıza giriş yapmaya başladı. İşyeri sahipleri tarafından tercih edilen ve tamamı işyeri olan plazaların sayısı her geçen gün arttı. Bu yüzden plazadaki çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara huzurlu, güvenilir bir ortam sunmak adına plaza yönetimi değer kazandı. Firma olarak plazadaki işyeri sahiplerinin ve çalışanlarının huzurunu bozacak her türlü tehlikeyi önlemekteyiz. Onlara rahat bir ortamda çalışmaları adına hizmet vermekte ve plaza yönetimi planı konusundaki bütün çalışmalarımızı da bu doğrultuda yürütmekteyiz.

BELGEBELGELER